Wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Własna firma to nie tylko możliwość zarabiania na swojej pasji, lecz również konieczność zadbania o inne obszary, takie jak logistyka. Dla młodych przedsiębiorców flota nowych, bezpiecznych pojazdów nie musi pozostawać w sferze marzeń. Zarówno startujący z biznesem, jak i ci, którzy od lat go rozwijają, mogą skorzystać z usług naszej warszawskiej wypożyczalni samochodów. Oferujemy kompleksowy wynajem aut dostawczych. Dzięki bogatej ofercie dodatkowej nie musisz się martwić o kwestie ubezpieczeń i serwisu.

Wypożyczalnia busów

Znajdziesz u nas nie tylko pojazdy osobowe, lecz również dostawcze i busy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi wykwalifikowanych pracowników doradzimy Ci, jakie auto będzie najlepsze dla Twoich biznesowych potrzeb. Nie musisz się obawiać o zbędne koszta! Nasze samochody przeznaczone na najem długoterminowy są zawsze dobrane do wymagań – nigdy nie proponujemy funkcjonalności i pakietów dodatkowych, które uznamy za niepotrzebne w danym przypadku.

Wynajem samochodu dostawczego na terenie Warszawy

Poszukując samochodu dostawczego z wypożyczalni aut w Warszawie, powinieneś zwrócić uwagę na naszą ofertę. Co proponujemy?

 • szybką odpowiedź na Twoje zapytanie i ekspresową realizację;
 • możliwość dostarczenia auta nawet w ciągu 24 godzin;
 • fachowe doradztwo i niskie koszty eksploatacji dzięki odpowiednio dobranych parametrach floty;
 • brak opłaty wstępnych i limitu kilometrów;
 • załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, oszczędzając Twój czas;
 • w pakiecie otrzymujesz również ubezpieczenie OC, AC i NW oraz pełną obsługę serwisową;
 • świadczymy całodobowy assistance i pomoc techniczną w razie jakichkolwiek problemów.

Wiemy, jak ważne jest nieprzerwane działanie dla Twojego biznesu. Dlatego też przejmujemy wszelkie obowiązki, byś Ty mógł cieszyć się bezpiecznym i komfortowym wynajmem pojazdu dostawczego.

Tani najem aut z plandeką dla firm i przedsiębiorców

Jeżeli potrzebny Ci samochód, na którym jest plandeka – również znajdziesz go u nas! Ciężarówki i busy z naszej floty pozwolą Ci na przewiezienie każdego towaru po polskich i europejskich autostradach. W zależności od potrzeb możemy je wyposażyć w dodatkową przyczepkę, powiększającą przestrzeń bagażową. Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych doradzimy Ci również, jakie auto wybrać do przewozu konkretnych towarów. Logistyka i transport to dziedziny, w których możesz nam zaufać.

Wynajem aut dostawczych dla profesjonalistów

Doceniamy poważnych przedsiębiorców i równie rzetelnie podchodzimy do prowadzonej działalności. Nasza wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych zajmuje się kompleksowym doradztwem również pod kątem prawno-podatkowym. Nie zastąpimy licencjonowanego doradcy, lecz z pewnością wybierzesz z nami rozwiązanie, które będziesz mógł przynajmniej częściowo odliczyć od podatku. Z kolei dzięki stałej miesięcznej opłacie nie musisz się obawiać o nieprzewidziane koszta.

Długoterminowy najem samochodów bez ukrytych opłat

Z nami nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat poza ratą leasingową i kosztami paliwa. Cennik jest w pełni przejrzysty. W pakiecie otrzymujesz:

 • opłacone obowiązkowe ubezpieczenie;
 • całodobową pomoc drogową;
 • auto zastępcze w razie kolizji lub awarii;
 • profesjonalne wsparcie telefoniczne 24/7.

Brak wkładu własnego sprawia, że na usługi wynajmu może pozwolić sobie każdy młody przedsiębiorca.

Łatwa kontrola kosztów dzięki stałej, miesięcznej racie

Trzymanie budżetu firmowego w ryzach i stała kontrola kosztów to podstawowe zagadnienia, o których musi pamiętać każdy właściciel firmy. Bez nich możemy szybko doprowadzić działalność na skraj bankructwa. Ułatwiamy planowanie budżetu na kolejne lata dzięki stałym opłatom i brakowi ukrytych kosztów. Podpisujesz umowę i jedyne, co musisz przewidzieć, to koszty paliwa. My zajmujemy się resztą.

Przejrzysty cennik i indywidualne oferty wynajmu floty

W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i niezawodne samochody dostawcze. Tanio wynajmiesz bus z plandeką czy małą ciężarówkę. Dzięki przejrzystemu cennikowi możesz łatwo zorientować się w orientacyjnych kosztach usługi. Gwarantujemy, że ustalona na początku cena jest niezmienna przez cały okres najmu.

Wynajem długoterminowy aut dostawczych dla biznesu

Dobrze prosperujący biznes potrzebuje kompleksowych rozwiązań w zakresie wynajmu aut dostawczych i busów. Zapewniamy kompleksową opiekę i całodobowy serwis. Dajemy Ci gwarancję zadowolenia i możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów dodatkowych.