Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych

Posiadanie własnego auta nie jest już synonimem luksusu i wysokiego statusu społecznego, lecz koniecznością wynikającą z rozwoju miast i postępu cywilizacyjnego. Popularny stał się wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych, dzięki któremu niezamożni mogą cieszyć się nowym pojazdem bez wnoszenia wkładu własnego. Stanowi on wygodne rozwiązanie również dla tych, którzy nie mają czasu na zbędne formalności w urzędach i obsługę serwisową. Wszystkim zajmiemy się my!

Wynajem długoterminowy aut dostawczych i osobowych

Mieszkając z dala od dużych ośrodków miejskich, często potrzebujemy rozwiązań, dzięki którym przewieziemy dużą ilość produktów spożywczych czy opału do ogrzewania domu, bez konieczności kilkukrotnego pokonywania odległej trasy. Korzystne możliwości finansowania sprawiają, że wynajmem mogą zainteresować się również ci, dla których niezbędne jest duże i funkcjonalne auto dostawcze, a nie tylko samochody osobowe. Oferta naszej wypożyczalni pomoże Ci w życiu poza zgiełkiem nowoczesnej cywilizacji.

Najem samochodów dla osób fizycznych

Usługi leasingu pojazdów kojarzą się zazwyczaj z Klientami biznesowymi, którzy rozszerzają firmową flotę. Przedsiębiorcy stanowią dużą grupę naszych odbiorców, ale nie pomijamy osób prywatnych w naszej ofercie. Samochód w rodzinie jest narzędziem, które pomaga w codziennych obowiązkach – szybkich zakupach czy bezpiecznym przewożeniu dzieci do szkoły. Korzystając z wynajmu długoterminowego, możesz mieć nowe, funkcjonalne auto, nie wydając przy tym fortuny.

Wsparcie specjalistów przez cały okres wynajmu

Wiemy, jak ważny jest czas, który możesz poświęcić rodzinie i swoim bliskim, dlatego też nie ograniczamy się jedynie do wynajmu samochodów. Przez cały czas trwania najmu świadczymy kompleksową obsługę i wsparcie, tj.:

 • pomagamy w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych;
 • dbamy o aktualne ubezpieczenie OC, AC oraz NW;
 • wyręczamy Cię w serwisie i przeglądach technicznych;
 • na czas serwisu lub w razie zdarzenia losowego otrzymujesz auto zastępcze;
 • oferujemy całodobowy assistance;
 • nasza infolinia 24/7 służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Oferujemy również pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca garażowania czy w przechowywaniu ogumienia.

Tani leasing samochodów dla osób prywatnych

Nie wymagamy wkładu własnego! Dzięki możliwości wyboru długiego okresu umowy, długoterminowy wynajem samochodu jest osiągalny dla ludzi, którzy w normalnych warunkach nie mogliby uzyskać kredytu na ten cel. Niskie koszty miesięczne sprawiają, że tani leasing jest dostępny dla każdego, a w szczególności młodych osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy i potrzebują pojazdu, by dojeżdżać do firmy.

Łatwa kontrola budżetu domowego dzięki stałym kosztom najmu

Coraz większa świadomość ekonomiczna obywateli powoduje, że wybierają takie opcje wynajmu samochodu, które pozwolą im na łatwą kontrolę kosztów i zarządzanie domowym budżetem. Z nami możesz być pewien, że miesięczna opłata za pojazd nie zmieni się w trakcie obowiązywania kontraktu. Wliczenie w nią cen ubezpieczenia i serwisu czyni z naszego wynajmu długoterminowego bardzo dobry sposób na utrzymanie domowych finansów w ryzach.

Zalety wynajmu w stosunku do kupna nowego samochodu

Nasza oferta to szereg niepodważalnych zalet! Jakich?

 • całodobowa, kompleksowa obsługa przez cały okres trwania umowy;
 • łatwa kontrola kosztów, dzięki niezmiennej opłacie miesięcznej;
 • oszczędność czasu, gdyż wszystkie formalności są po naszej stronie;
 • możliwość użytkowania nowego, bezpiecznego auta, bez posiadania zdolności kredytowej;
 • szeroki wybór pojazdów osobowych i dostawczych.

Oferowana przez nas flota niezawodnych, nowoczesnych samochodów to gwarancja komfortu i przyjemności z jazdy.

Tania wypożyczalnia nowych samochodów osobowych

Brak konieczności wnoszenia opłaty wstępnej i zero ukrytych kosztów sprawiają, że wynajem długoterminowy samochodu z nami jest procesem przyjaznym klientowi. Nie wymagamy ani nie obciążamy nim Twojej zdolności kredytowej. Stała rata to brak zmartwień o wahania kursów walut czy sytuację na rynku.

Poświęć czas rodzinie i swoim pasjom, a my zajmiemy się resztą!

Współczesny świat pędzi coraz szybciej. Wiemy, że każda chwila z najbliższymi jest dla Ciebie bardzo cenna. Pozwól nam więc dostarczyć i zaopiekować się Twoim autem, byś Ty mógł cieszyć się wspólnymi podróżami w bezpiecznych i komfortowych warunkach wraz z rodziną i przyjaciółmi. Zaufaj nam. W kwestii wynajmu samochodów w Warszawie i okolicach nie mamy sobie równych!