Wynajem długoterminowy samochodów

Dla Klientów ceniących elastyczność lub niemogących pozwolić sobie na wzięcie leasingu oferujemy najem długoterminowy wybranego na atrakcyjnych warunkach. Klient ma zarówno możliwość wybrania nowego auta od dealera jak i skorzystania z naszej floty dostępnych samochodów. Zarówno leasing jak i najem generują dla klienta także korzyści podatkowe.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Prowadząc biznes, napotykasz wiele przeszkód i problemów operacyjnych. Kwestie te trzeba rozwiązać, niekoniecznie samemu. Idealną sytuacją jest, gdy możesz zająć się tylko rozwojem i długofalową strategią dla swojej firmy. Pomożemy Ci w tym. Przynajmniej w zakresie wynajmu długoterminowego samochodów w Warszawie.

Outsourcing floty jest dobrym sposobem na zaoszczędzenie czasu, którego nie musisz już poświęcać na jej utrzymywanie – serwisowanie, ubezpieczenia czy podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. W konsekwencji oszczędzasz pieniądze, a dzięki mądrej konstrukcji systemu leasingu pojazdów, nie musisz się martwić o nieoczekiwane zmiany opłat. Przygotowany cennik jest przejrzysty, a cena jest stała przez cały okres.

Szeroka gama aut dostawczych i osobowych

Decydując się na zakup nowych pojazdów do floty, często musisz czekać kilka, a nawet kilkanaście tygodni na pierwszy zamówiony samochód. W zależności od specyfiki wymagań i skomplikowania konfiguracji okres oczekiwania może wydłużyć się do kilku miesięcy. Nasza wypożyczalnia aut proponuje korzystną alternatywę!

Wszystkie oferowane pojazdy są dostępne od ręki, nawet w ciągu 24 godzin. Wykwalifikowani doradcy nie tylko przygotują indywidualną ofertę cenową, dostosowaną do potrzeb, ale przede wszystkim pomogą Ci w wyborze samochodów osobowych, które dopasowane są do Twojego życia biznesowego i prywatnego. Zaproponujemy więc optymalne rozwiązanie pod względem klasy, wyposażenia i ceny, bez narażania Cię na zbędne koszta.

Profesjonalna obsługa przez cały okres najmu

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów u nas, otrzymujesz również:

  • wsparcie specjalistów na wypadek zdarzeń losowych;
  • opłacone ubezpieczenie OC, AC i NW;
  • auto zastępcze w razie awarii lub wypadku;
  • całodobowy, profesjonalny assistance;
  • możliwość szybkiego powiększenia floty o kolejne samochody osobowe;
  • opcję wymiany użytkowanego pojazdu na nowy przed końcem najmu;
  • doradztwo w zakresie prawno-podatkowym.

Również prowadzimy biznes, więc mamy świadomość, jak ważne jest oddelegowanie kwestii koniecznych do działania firmy, lecz niebędących istotą działalności, rzetelnym podwykonawcom. W sprawach wynajmu możesz nam zaufać!

Łatwe planowanie budżetu bez nieprzewidzianych opłat

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy niewielkie gospodarstwo domowe, mądre operowanie budżetem, oparte o jasne wskaźniki, jest niezbędne do prawidłowego budowania swojego kapitału. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Możesz wynająć u nas nowe auto na korzystnych warunkach, tj.:

  • bez wkładu własnego;
  • bez limitu kilometrów;
  • ze stałą ratą przez cały okres najmu.

Niezmienny koszt miesięczny sprawia, że oferowany leasing nie zaskoczy Cię nieprzewidzianymi opłatami. Dzięki temu możesz łatwo budżetować utrzymanie floty w swoim P&L. Dodatkowo długoterminowy wynajem samochodów nie wpływa w żaden sposób na zdolność kredytową i wskaźniki rentowności Twojego przedsiębiorstwa.

Komfortowa praca dzięki nowoczesnej flocie aut

Możliwość korzystania z aut nowych i w pełni sprawnych technicznie docenią również Twoi pracownicy. Wykonywanie swoich obowiązków w komfortowych warunkach to klucz do zadowolenia zespołu i podniesienia jego wydajności.

Całodobowa pomoc w razie zdarzeń losowych

Wybierając wynajem samochodu w naszej firmie, otrzymujesz w pakiecie szereg usług dodatkowych, wśród których należy wyróżnić całodobową pomoc. Wspieramy Cię nie tylko w razie wypadku, ale również wtedy, gdy z jakichś przyczyn pojazd nie odpala albo zostanie uszkodzony na parkingu. Zawsze możesz na nas liczyć!

Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów

Wynajmowanym samochodem możesz pojechać, gdzie tylko chcesz, nie martwiąc się o naliczanie dodatkowych opłat. Brak limitu kilometrów to u nas standard. Nie obciążymy Cię w żaden sposób, jeżeli w jednym miesiącu przejedziesz 1000, a w kolejnym 10 000 kilometrów.

Najbardziej opłacalny wynajem długoterminowy na rynku

Szybkość realizacji, brak uciążliwych procedur i stała opieka serwisowa to dopiero kilka zalet, jakie daje Ci u nas wynajem auta. Brak konieczności wnoszenia opłat początkowych z pewnością zadowoli młodych przedsiębiorców, korzystających z usług wypożyczalni.

Outsourcing obsług floty i najem długoterminowy w Warszawie

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych to idealna opcja dla tych, którzy nie posiadają gotówki na zakup auta albo nie chcą zaciągać kredytu. Oferowany wynajem długoterminowy w Warszawie to obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku.