Leasing samochodów dostawczych

Twoja firma ze względu na specyfikę swej działalności wymaga dysponowania nowoczesną i bezawaryjną flotą samochodową? Pierwszym rozwiązaniem, jakie przychodzi Ci na myśl, jest zapewne zakup aut dostawczych. Niestety, to dość droga inwestycja, na którą nie stać wielu przedsiębiorców. Jeśli i Ty zaliczasz się do ich grona, nie przejmuj się. Nasza oferta leasingowa skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie ma znaczenia, czy dopiero założyłeś swoją firmę, czy istnieje ona na rynku już od jakiegoś czasu. Wynajmując od nas samochody dostawcze, zyskujesz sprawną flotę transportową, dzięki której będziesz mógł bez przeszkód prowadzić swoją działalność. Choć jako firma leasingowa formalnie pozostaniemy właścicielami oddanego Ci do dyspozycji auta, przez cały czas trwania umowy możesz z niego korzystać bez żadnych ograniczeń.

Jeśli zdecydujesz się na leasing samochodów dostawczych, możesz liczyć na różne korzyści z nim związane. Za ustaloną z góry opłatą zyskujesz możliwość posługiwania się naszymi pojazdami w celach służbowych. Gwarantujemy, że finansowanie tego rozwiązania nie obciąży nadmiernie Twojego firmowego budżetu. To, na jaki okres leasingu się zdecydujesz, zależy właściwie tylko od Ciebie. Nie musisz wnosić żadnej wpłaty początkowej. Po zakończeniu umowy oferujemy Ci możliwość zakupu wynajmowanego samochodu dostawczego za symboliczną kwotę. A może interesuje Cię zawarcie umowy na leasing nowszego modelu pojazdu? Nie ma problemu. W takiej sytuacji pozostający do tej pory na Twoich usługach pojazd wraca do nas, a w zamian otrzymujesz inny samochód, na który podpisujesz kolejną umowę leasingową.

Wzięcie w leasing aut dostawczych to bardzo rentowna propozycja dla wszystkich firm. Mogą z niej korzystać na preferencyjnych warunkach zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Nasza oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Nie wahaj się i już dziś podpisz z nami umowę leasingową na samochód dostawczy!