Leasing paneli solarnych

Ilość energii elektrycznej zużywanej przez duże przedsiębiorstwa zwykle oscyluje na dość wysokim poziomie. Dla każdej firmy w praktyce oznacza to konieczność regularnego przeznaczania znaczących sum pieniędzy na pokrycie wydatków z tym związanych. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu może stać się zamontowanie instalacji fotowoltaicznej, zapewniającej dostęp do naturalnych źródeł energii. Niestety, taka inwestycja nie jest tania, możesz jednak skutecznie obniżyć jej koszty, jeśli zdecydujesz się na leasing paneli solarnych. Dzięki temu zyskasz sprawnie działający system fotowoltaiczny, który wydatnie wpłynie na zmniejszenie zapotrzebowania na pozyskiwany tradycyjnymi drogami prąd w zakładzie pracy.

Zastanawiasz się, czy założenie paneli fotowoltaicznych pozyskanych w wyniku zawartej z nami umowy leasingowej rzeczywiście wpłynie korzystnie na sytuację finansową Twojej firmy? Musisz wiedzieć, że jest to inwestycja, której koszty finansowania (przynajmniej w określonej części) zwrócą Ci się po pewnym czasie. Leasing operacyjny pozwoli Ci na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości stwarzanych przez instalację fotowoltaiczną bez konieczności jednorazowego inwestowania większej kwoty pieniędzy w przedsięwzięcie. Z myślą o wygodzie naszych klientów stosujemy maksymalnie uproszczone procedury ubiegania się o leasing na panele solarne. Nie wymagamy żadnych dodatkowych zabezpieczeń, wystarczy, że dostarczysz nam najważniejsze dokumenty finansowe oraz ewidencyjne przedsiębiorstwa. Dopełnieniem wszelkich formalności zajmiemy się sami, we własnym zakresie.

Biorąc w leasing panele fotowoltaiczne, zyskujesz sprawnie działający system czerpania energii elektrycznej z naturalnych źródeł. Pozyskane w ten sposób oszczędności możesz przeznaczyć na pokrycie rat leasingowych. Leasing operacyjny nie będzie widniał w Twoim bilansie jako zobowiązanie finansowe w formie długu. To pozwoli Ci zachować wysoką zdolność kredytową. Przy leasingowaniu instalacji fotowoltaicznej zachodzi możliwość rozłożenia należnego podatku VAT na raty.

Już dziś zdecyduj się na oferowany przez nas leasing paneli solarnych!