Leasing dla osób prywatnych

Zakup samochodu dla Ciebie i Twojej rodziny to zawsze spory wydatek. Nie każdy jest w stanie przeznaczyć jednorazowo sporą ilość gotówki na kupno nowego auta. Rozłożenie na raty przy pomocy kredytu jest popularnym, lecz nie najkorzystniejszym obecnie rozwiązaniem. Proponujemy zatem finansowanie przy pomocy leasingu dla osób fizycznych.

Leasing konsumencki Warszawa

Ważną zaletą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest fakt, że leasing dla osób prywatnych nie wpływa w żaden sposób na Twoją zdolność kredytową. Jeżeli więc mieszkasz w wynajmowanej kawalerce i planujesz zaciągnięcie zobowiązania hipotecznego na własne cztery kąty, nie musisz się martwić. Kupno pojazdu nie wpłynie negatywnie na Twoje możliwości. Zabezpieczenie stanowi samo auto, więc w razie problemów z płynnością finansową spowodowanych utratą pracy, wróci ono do leasingodawcy. Nie wpłynie to na Twój rating w BIK.

Rodzinne auto dzięki leasingowi konsumenckiemu

Dynamiczne życie w wielkich ośrodkach miejskich wymaga możliwości łatwego i szybkiego przemieszczania się. Podobnie w przypadku zamieszkiwania na wsi i pracy w sercu większej aglomeracji, potrzebny jest Ci samochód, który bezpiecznie i komfortowo przewiezie Cię do celu.

Dzięki wielu opcjom finansowania możesz mieć nowy pojazd bez wydawania bardzo dużej sumy. Często w pakiecie otrzymujesz tańsze ubezpieczenie OC i AC z assistance oraz szereg zniżek w serwisach i na stacjach paliw.

Leasing kontra kredyt dla Klientów indywidualnych

Zaciągnięcie kredytu, choć równie szybkie i proste, nie jest optymalnym rozwiązaniem. Trzeba pamiętać, że wpływa to na Twoją zdolność kredytową i jeżeli myślisz o zakupie mieszkania, warto zdecydować się na leasing konsumencki. Zazwyczaj polega on na tym, że samochód pozostaje w rękach firmy leasingowej (jest ona jego właścicielem), a Ty masz możliwość korzystnego wykupu po zakończeniu umowy. W praktyce i tak najpewniej je wykorzystasz, a nie jesteś dodatkowo obciążony żadnym ryzykiem.

Finansowanie samochodu w działalności gospodarczej

Myśląc o działalności gospodarczej, również warto mieć na uwadze, że finansowanie zakupu floty poprzez leasing jest dużo lepszym rozwiązaniem niż kredyt. Niesie to za sobą dużo więcej korzyści niż w przypadku Klientów indywidualnych, m.in.:

  • możliwość odliczenia podatku VAT od odsetek płaconych rat;
  • możesz wliczyć w koszta uzyskania przychodu wydatki eksploatacyjne dotyczące naszych samochodów;
  • firma leasingowa umożliwia Ci wykup po okresie umowy za cenę dużo poniżej stawek rynkowych.

To tylko kilka faktów, o których trzeba pamiętać, jeżeli myślisz o własnej firmie.

Spełnij marzenia, nie obciążając zdolności kredytowej!

Sportowe pojazdy to marzenie niejednego z Was. Już dziś możesz sobie na nie pozwolić, bez obciążania swojej zdolności kredytowej. Tani leasing konsumencki na bardzo atrakcyjnych warunkach pomoże Ci spełnić pragnienia i pozwoli na komfortowe podróże w bezpiecznych warunkach z całą rodziną.

Nasi doradcy pomogą wybrać leasing dla osób fizycznych

Niewielka ilość potrzebnych dokumentów (w porównaniu do kredytu) oraz proste procedury skłaniają do wyboru leasingu jako formy finansowania zakupu rodzinnego pojazdu. Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty – nie wahaj skontaktować się z nami! Umów się na spotkanie, a my pomożemy Ci uzyskać pieniądze.