Pośrednictwo kredytowe i finansowe Warszawa

Szerokie spektrum ofert produktów finansowych banków sprawia, że profesjonalne pośrednictwo kredytowe jest ratunkiem dla tych, którym szereg instytucji odmówił udzielenia wsparcia albo dla niemających czasu na zapoznawanie się z każdą propozycją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy osobom, które nie mają wystarczającej zdolności kredytowej do zaciągnięcia nowego zobowiązania.

Pośrednictwo finansowe

Pomożemy Ci w takich czynnościach, jak: ustanowienie hipoteki, założenie księgi wieczystej, procedury notarialne czy załatwienie ubezpieczeń i polis na wypadek śmierci kredytobiorcy. Nasze specjalistyczne wsparcie i pośrednictwo finansowe nie ogranicza się tylko do przedstawienia oferty kredytu. Zaopiekujemy się Tobą kompleksowo: pomożemy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności i wyjaśnimy wszelkie niejasności. Z nami o niczym nie zapomnisz!

Profesjonalne biuro doradztwa finansowego

Mnogość obostrzeń prawnych i procedur bankowych sprawia, że samodzielne ubieganie się o pożyczki hipoteczne jest złożonym procesem. Nasze biuro kredytowe pomaga m.in.:

  • w znalezieniu najlepszego sposobu finansowania produktu konsumpcyjnego lub nieruchomości;
  • w uzyskaniu korzystnego oprocentowania i rabatów na prowizji za udzielenie kredytów;
  • w kompleksowym wsparciu przy uzyskiwaniu produktów hipotecznych;
  • w przypadku, gdy kredyt konsolidacyjny jest jedyną drogą do wyjścia z długów.

Pomagamy zawsze, gdy Twoje finanse potrzebują zastrzyku gotówki.

Pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny

Wiemy, że proces uzyskiwania środków na własne mieszkanie jest często bardzo żmudny i wymaga dużej wiedzy. Oferujemy doradztwo kredytowe również w zakresie:

  • stworzenia wymaganego wpisu w księdze wieczystej;
  • załatwienia koniecznych, wymaganych prawem procedur u notariusza;
  • wyboru ubezpieczenia na wypadek nagłej utraty pracy lub zdrowia.

Nasi doradcy pomogą Ci również w uzyskaniu samego kredytu na nieruchomość dla Ciebie lub Twojej firmy.

Tani kredyt mieszkaniowy i na dom

Długoterminowe kredyty na dom wiążą się zazwyczaj z okresem spłaty wynoszącym nawet 30–40 lat. Tak odległy termin oraz kwota powodują, że zarówno całkowity koszt kredytu znacznie przewyższa otrzymaną gotówkę, jak i sama prowizja od jego udzielenia stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki skorzystaniu z naszego pośrednictwa możesz znacznie obniżyć te koszty, oszczędzając również czas na załatwianiu formalności.

Kredyt konsolidacyjny – skuteczna redukcja długów

W dobie łatwo dostępnych produktów kredytowych, widmo pogrążenia się w długach nie jest wcale odległe. Doradztwo finansowe, które oferujemy, to również pomoc w takich sytuacjach. Proponujemy skuteczną restrukturyzację długu. Jego konsolidacja pozwoli Ci znów spokojnie żyć, a jedna rata w miesiącu to łatwiejsze zarządzanie budżetem.

Wsparcie zespołu najlepszych doradców kredytowych

Każdy doradca finansowy w naszym zespole przechodzi każdego miesiąca szereg szkoleń i jest profesjonalistą. Codziennie analizuje i ocenia nowe oferty banków. Dzięki temu masz pewność, że zaciągnięcie zobowiązania kredytowego odbędzie się pod okiem eksperta.

Biuro doradztwa i pośrednictwa kredytowego – Warszawa

Nasz zespół kredytowy pomaga mieszkańcom Warszawy w ich finansowych problemach. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego lub konsolidacji długu.