Doradztwo kredytowe Warszawa

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnymi usługami doradztwa w zakresie tanich kredytów hipotecznych oraz innych produktów finansowych. Wiemy, że udzielenie tego typu finansowania, w szczególności dla osób młodych oraz dysponujących niewielką zdolnością kredytową, jest dużym problemem. Nasz bogate doświadczenie pozwoli Ci szybko odebrać klucze do własnego mieszkania.

Doradca kredytowy w Warszawie

Nasz doradca finansowy umówi się z Tobą na spotkanie w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu na terenie Warszawy. Oczywiście zawsze zapraszamy do naszego biura. Podczas rozmowy poprosimy Cię o przedstawienie Twoich potrzeb i oczekiwań oraz aktualnej sytuacji zawodowej i finansowej. Nie martw się, zachowujemy dyskrecję, informacje potrzebne są nam wyłącznie do przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, dopasowanej do Twoich wymagań i stylu życia.

Profesjonalni doradcy kredytowi

Współpracujemy z wieloma instytucjami i dysponujemy szeroką ofertą banków. Dzięki temu spotykając się z naszym doradcą kredytowym, otrzymujesz profesjonalne wsparcie i informacje, które możesz wykorzystać w przyszłości, nawet jeżeli nie zdecydujesz się skorzystać z przedstawionej oferty. Wierzymy, że zaufanie buduje się przez rzetelne i uczciwe podejście. Dajemy Ci gwarancję jasnego przedstawienia wszystkich wad i zalet oferowanych produktów kredytowych.

Bezstresowy kredyt hipoteczny dobrany do Twoich potrzeb

Wspieramy Cię w dobraniu odpowiedniego produktu kredytowego i przejściu przez cały proces od pierwszego kontaktu z nami do przekazania kluczy do własnego mieszkania lub domu. Pomagamy m.in. w:

  • ustanowieniu wpisu w księdze wieczystej (tzw. hipoteka);
  • procedurach notarialnych;
  • wyborze korzystnego ubezpieczenia od zdarzeń losowych i utraty pracy;
  • zawarciu umowy polisy na życie z cesją na rzecz banku;
  • ubieganiu się o sam kredyt hipoteczny.

Dzięki nam obniżysz również prowizję za udzielenie kredytu oraz pomniejszysz niezbędny wkład własny (możliwe nawet 0 zł wkładu).

Najlepsze oferty banków do Twojej dyspozycji

Ogromna ilość instytucji bankowych na polskim rynku sprawia, że każdy może wybrać produkt kredytowy najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Przeszkodę w wyborze najkorzystniejszej oferty stanowi najczęściej brak elementarnej wiedzy ekonomicznej. Z nami nie musisz się tym przejmować, doradzimy Ci najlepsze kredyty hipoteczne!

  • Każdego dnia analizujemy nowe oferty finansowe.
  • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, badając jego obecną sytuację materialną i oczekiwania.
  • Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy zaproponować warunki lepsze niż bank przy sprzedaży bezpośredniej.
  • Dajemy gwarancję rzetelności – przedstawiamy wszystkie za i przeciw danego rozwiązania.

Z nami nie zgubisz się wśród tysięcy ofert kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych.

Redukcja długów dzięki kredytowi konsolidacyjnemu

Łatwość w uzyskaniu niewielkiej pożyczki gotówkowej sprawia, że dość prosto wpaść w spiralę zadłużenia. Dziś to jednak nie problem. Dzięki profesjonalnej pomocy restrukturyzacji długu i kredytom konsolidacyjnym możesz znacznie zmniejszyć swoje obecne zadłużenie i miesięczną ratę kredytową. To także sposób na przywrócenie kontroli nad budżetem. Nasi doradcy są zawsze gotowi na profesjonalne wsparcie Twoich potrzeb i rozwiązanie problemów.