Leasing ciągników siodłowych

Prowadzisz własną firmę i potrzebujesz nowoczesnego, sprawnie działającego ciągnika siodłowego? Nawet brak wystarczającej ilości środków finansowych nie musi być dla Ciebie przeszkodą do realizacji tych planów. Wystarczy, że zdecydujesz się na oferowany przez nas leasing ciągników siodłowych oraz naczep. To bardzo opłacalne rozwiązanie, z którego korzysta obecnie wiele przedsiębiorstw działających w różnych branżach (nie tylko transportowej). Dołącz i Ty do ich grona i przekonaj się o korzyściach wynikających z podpisania z nami umowy na wynajem pojazdów ciężarowych.

Powierzając nam zadanie finansowania środków trwałych za pomocą leasingu ciągnika siodłowego, zyskujesz możliwość wyboru samochodu, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, także te co do rodzaju podwozia i wielkości kabiny. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo zawieranej transakcji. Naszym klientom oferujemy wyłącznie pojazdy i naczepy od autoryzowanych polskich i zagranicznych dealerów, posiadające pełną i wiarygodną historię serwisową. Zależy nam na tym, aby oferowane przez nas ciągniki siodłowe były do dyspozycji klientów najszybciej, jak to jest tylko możliwe. Dlatego też maksymalnie uprościliśmy procedury ubiegania się o zgodę leasingową na cały zestaw pojazdów, składający się z ciągnika siodłowego oraz naczepy. Z nami otrzymasz stosowne pozwolenia szybko i bez zbędnych formalności, składając w tym celu tylko jeden wniosek. Harmonogram spłaty zobowiązań klienta dopasowujemy do jego indywidualnych życzeń oraz możliwości finansowych. W zależności od osobistych preferencji możesz zdecydować się na rozłożenie kwoty rat na równe lub proporcjonalnie malejące wraz z biegiem czasu części.

Jesteśmy jedną z firm leasingowych, która swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorców funkcjonujących na polskim rynku już od jakiegoś czasu, jak i do właścicieli przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Leasing ciągnika siodłowego to dla wielu z nich jedyna szansa na dysponowanie w pełni sprawną flotą transportową. Nie wahaj się i Ty skorzystać z tej okazji!